Олександр Маслак: український архітектор Інтермаріуму

Лідер продажу!
Наявність: В наявності
ISBN: 978-617-7701-19-3

375
  • 375 грн.Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Сотні задоволених клієнтів

Олександр МАСЛАК (05.ІV.1977 - 06.ІХ.2017) 

Український політичний філософ, геополітик, громадський діяч, народний дипломат. Народився у 1977 р. в Києві. У 1997-2002 рр. навчався на філософському факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію з філософії. У 2011-2012 рр. стажувався у Варшавському університеті. Працював у системі Національної Академії наук України.  Викладач філософії у низці київських вишів. Був членом Всеукраїнського Політичного Об'єднання «Державна самостійність України», УНА-УНСО, Цивільного Корпусу «Азов». Брав участь у роботі філософського гуртка "Український Традиціоналістичний Клуб".  У 2016 р. обраний до Вищої Ради Національного Корпусу. 
 
Співзасновник Іntermarium Support Group, учасник і організатор її І-ї та ІІ-ї  міжнародних конференцій. Один із сучасних архітекторів Інтермаріуму – геополітичної концепції Адріатично-Балто-Чорноморського союзу як співдружності держав Центрально-Східної Європи, здатної стати впливовим суб’єктом світової політики.

Ця книга об'єднує науковий і політико-публіцистичний спадок ідеолога сучасного українського консерватизму та кандидата філософських наук Олександра Маслака. З середини 2000-х він систематично просував в українському інформаційному просторі тему Інтермаріуму - сталевий пакт держав Балто-Чорноморського регіону, союз який міг би завдати болючої поразки путінському режиму. З 2015 р. Маслак став одним з координаторів співпраці консервативних сил Інтермаріуму.

Західна філософія і геополітика, християнство та іслам, дослідження традиціоналізму і лібералізму - коло наукових зацікавлень Олександра було грандіозним. З однаковим захопленням він досліджував італійські свинцеві 70-ті і спадок Т.Шевченка

Фізична загибель О.Маслака в 2017 р. стала великою трагедією для України. Але духовно він продовжує жити, поки його спадок вивчається і штовхає нас до нових пошуків й звершень!
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Олександр Маслак: український архітектор Інтермаріуму, Ідеологія і політологія, Політологія, Ідеологія, Філософія, Олександр, Маслак