В боях на Київщині загинули засновник Видавництва Орієнтир і його помічник

В боях на Київщині загинули засновник Видавництва Орієнтир і його помічник

14.03.2022 загинув засновник Видавництва Орієнтир Микола Кравченко "Крук", він потрапив під обстріл російських Градів. Разом з ним загинув його ад'ютант, Сергій Машовець "Ванчик", який брав участь в роботі нашого Видавництва.

З першого дня наступу РФ вони обоє поринули в організацію київської азовської тероборони, яка переросла в полк ЗСУ "Азов". Останній тиждень Микола Кравченко відповідав за будівництво західної лінії оборони Києва. Він мав безліч творчих планів розвитку Видавництва. В останні дні перед наступом РФ йшла робота над збіркою "Оборона Харкова" про події зими-весни 2014. Презентація планувалася у Харкові на 14.03.2022... Наразі російський штурм Харкова відбитий, але в боях за Харків 1 березня загинув батько Миколи, Сергій Кравченко, боєць тероборони. 14 березня в обороні Києва загинув Микола Кравченко.

Але він не помер у повному сенсі цього слова. Він житиме у своїх книгах, працях, статтях, відеолекціях. Микола і Сергій житимуть у нових книгах Видавництва Орієнтир, які побачать світ під час війни і після нашої перемоги над РФ!