Новости

Давньоскіфська філософія поступила до продажу

Давньоскіфська філософія поступила до продажу

В червні цього року Видавництво Орієнтир випустило першу у світі збірку античних джерел «Давньоскіфська філософія», що відкриває глибокий духовний світ наших пращурів.«Що це за така скіфська філософія? Ніколи про неї не чули!», — можуть подумати шановні читачі. Однак ще грецький історик Геродот в V ст. до н.е. писав: «Серед племен у причорноморських краях ми не можемо назвати жодного, що було б відоме своєю мудрістю, і не знаємо нікого, хто б уславився своїм розумом, окрім скіфської народності».Діоген Лаертський, Геродот з Галікарнасу, Діодор Сицилійський, Плутарх, Ямвліх, Лукіан з Самосати, Квінт Курцій Руф, листи Анахарсіса та висловлювання скіфських царів - усі вони відкривають унікальний світ скіфської філософії та проливають світло на зародження філософської думки в Україні. 450 збірників скіфської мудрості чекають на своїх володарів!..

Націократія Миколи Сціборського - відтепер і німецькою мовою!

Націократія Миколи Сціборського - відтепер і німецькою мовою!

В 2019 р. німецьке видавництво Jungeuropa Verlag звернулося до Видавництва Орієнтир з ініціативою перекласти німецькою мовою основну працю ідеолога українського націоналізму підполковника Миколи Сціборського - Націократію. В 2020 р. Націократія вперше побачила світ німецькою мовою. Автором передмови став Микола Кравченко, засновник Видавництва Орієнтир і кандидат історичних наук.Видавництво Орієнтир починає продаж унікального видання Націократії німецькою мовою і її україномовного оригіналу!..

Видавництво "Орієнтир" взяло участь на фестивалі Young Flame

Видавництво "Орієнтир" взяло участь на фестивалі Young Flame

Видавництво "Орієнтир" взяло участь на фестивалі Young Flame, що відбувся 31 серпня в історико-розважальному центрі "Київська Русь".В рамках фестивалю була презентована нова книга - Ярослав Оршан "Доба Nаціоналізму"...