Новини

Оголошені лауреати відзнаки «Вікімеч» імені Олега «Raider» Ковалишина 2022 року

Оголошені лауреати відзнаки «Вікімеч» імені Олега «Raider» Ковалишина 2022 року

Інститутом Національного Розвитку оголошені лауреати відзнаки «Вікімеч» імені Олега «Raider» Ковалишина 2022 року «За внесок у Перемогу України в інформаційній війні». Нагороду засновано минулоріч для активістів, які редагують вільну інтернет-енциклопедію Вікіпедію. Лауретом в цьому році став засновник Видавництва Орієнтир Микола Кравченко, який в минулому році став співзасником відзнаки «Вікімеч» ім. Олега «Raider» Ковалишина, а в цьому році, нажаль, отримає її посмертно. «Вікімеч» у час гарячої фази російсько-української війни присуджено вікіпедистам, які захищають Україну не лише в інформаційному просторі, а й у лавах Збройних Сил України. Саме тому, з метою безпеки, оголошуємо лише їхні вікі-ніки.Лауреатами відзнаки «Вікімеч» імені Олега «Raider» Ковалишина 2022 року стали:Користувач Микола Кравченко (посмертно)Користувач McoffskyКористувач TohaomgКористувач ФФ_ШандорКористувач RomaKogutКористувач Augustus-uaКористувач Fed4evМикола Сергійович Кравченко (20 травня 1983, м...

В боях на Київщині загинули засновник Видавництва Орієнтир і його помічник

В боях на Київщині загинули засновник Видавництва Орієнтир і його помічник

14.03.2022 загинув засновник Видавництва Орієнтир Микола Кравченко "Крук", він потрапив під обстріл російських Градів. Разом з ним загинув його ад'ютант, Сергій Машовець "Ванчик", який брав участь в роботі нашого Видавництва.З першого дня наступу РФ вони обоє поринули в організацію київської азовської тероборони, яка переросла в полк ЗСУ "Азов". Останній тиждень Микола Кравченко відповідав за будівництво західної лінії оборони Києва. Він мав безліч творчих планів розвитку Видавництва. В останні дні перед наступом РФ йшла робота над збіркою "Оборона Харкова" про події зими-весни 2014. Презентація планувалася у Харкові на 14.03.2022... Наразі російський штурм Харкова відбитий, але в боях за Харків 1 березня загинув батько Миколи, Сергій Кравченко, боєць тероборони. 14 березня в обороні Києва загинув Микола Кравченко.Але він не помер у повному сенсі цього слова. Він житиме у своїх книгах, працях, статтях, відеолекціях. Микола і Сергій житимуть у нових книгах Видавництва Орієнтир, які поба..

Клубу RAINSHOUSE - 2 роки

Клубу RAINSHOUSE - 2 роки

Меморандум про співпрацю наше видавництво уклало з клубом у 2021 році, хоча наші колективи співпрацювали і раніше. Результатом цієї співпраці вже є електронні книги «Орієнтиру», комікс, який ми незабаром презентуємо й анонсована премія ім.Л.Перфецького. Далі - безсумнівно буде ще цікавіше! Вітаємо побратимський проект з другою річницею!..

Відбулася презентація книги Меч і Птах

Відбулася презентація книги Меч і Птах

10 вересня 2021 р.  в музеї історичної зброї Євгена Гредунова відбулася презентації нової книги Видавництва Орієнтир про скіфську військову культуру та релігію - "Меч і Птах" авторства історика Сергія Червінського.В презентації взяли участь крім самого автора - кандидат історичних наук Микола Кравченко, засновник Музею історичної зброї Євген Гредунов і директор Видавництва Орієнтир Данііл Коваль. Наша нова книга про меч, як інструмент ведення війни і вмістилище Божества війни із відповідним зооморфним протоколом у своєму оздоблені. Ця книга досліджує орнітомагічні сюжети в декорі скіфського меча і про полювання з хижими птахами вже за скіфського часу на теренах Північного Причорномор’я. Книга є продовженням скіфської серії книжок видавництва «Орієнтир» і розкриває специфіку релігійного світогляду воїнського прошарку скіфів (паралатів) - культ меча (акінака), як матеріального прояву Бога війни Арея, і культ птаха, як прояв небесного Бога-батька Папая. ..

В Києві відбулася подвійна презентація книг Видавництва Орієнтир

В Києві відбулася подвійна презентація книг Видавництва Орієнтир

30 жовтня 2020 року у Києві відбулася подвійна презентація книг Видавництва Орієнтир. В затишній атмосфері Smoke on the water столичним поціновувачам мудрості були презентовані збірка античних джерел "Давньоскіфська філософія" та збірка наукових робіт філософа-традиціоналіста Едуарда Юрченко "Вогонь Традиції". Присутні змогли отримати солідну порцію знань та позитиву від кандидата філософських наук Едуард Юрченко, історика Сергія Червінського, доктора філософських наук Галини Лозко та упорядника обох збірок Данііла Коваля. Спікери відповіли на усі питання присутніх, після чого презентація перейшла в форму неформальної бесіди та обміну думками...

Відбулася онлайн-презентація книги "З аутсайдерів у лідери"

Відбулася онлайн-презентація книги "З аутсайдерів у лідери"

11 лютого 2021 року в Києві відбулася презентація книги "З аутсайдерів у лідери. Політика економічного націоналізму в світі і Україні" авторства кандидата економічних наук Вадима Новікова. Команда Видавництва Орієнтир спільно з Книгарнею Є зробила презентацію в онлайн-форматі, зважаючи на карантині обмеження. Книга "З аутсайдерів у лідери. Політика економічного націоналізму в світі і Україні" є продовженням книги Вадима Новікова "Українське економічне диво". Запис онлайн-презентація доступний за посиланням https://m.youtube.com/watch?v=328hCGqRZPo..

Давньоскіфська філософія поступила до продажу

Давньоскіфська філософія поступила до продажу

В червні цього року Видавництво Орієнтир випустило першу у світі збірку античних джерел «Давньоскіфська філософія», що відкриває глибокий духовний світ наших пращурів.«Що це за така скіфська філософія? Ніколи про неї не чули!», — можуть подумати шановні читачі. Однак ще грецький історик Геродот в V ст. до н.е. писав: «Серед племен у причорноморських краях ми не можемо назвати жодного, що було б відоме своєю мудрістю, і не знаємо нікого, хто б уславився своїм розумом, окрім скіфської народності».Діоген Лаертський, Геродот з Галікарнасу, Діодор Сицилійський, Плутарх, Ямвліх, Лукіан з Самосати, Квінт Курцій Руф, листи Анахарсіса та висловлювання скіфських царів - усі вони відкривають унікальний світ скіфської філософії та проливають світло на зародження філософської думки в Україні. 450 збірників скіфської мудрості чекають на своїх володарів!..

Націократія Миколи Сціборського - відтепер і німецькою мовою!

Націократія Миколи Сціборського - відтепер і німецькою мовою!

В 2019 р. німецьке видавництво Jungeuropa Verlag звернулося до Видавництва Орієнтир з ініціативою перекласти німецькою мовою основну працю ідеолога українського націоналізму підполковника Миколи Сціборського - Націократію. В 2020 р. Націократія вперше побачила світ німецькою мовою. Автором передмови став Микола Кравченко, засновник Видавництва Орієнтир і кандидат історичних наук.Видавництво Орієнтир починає продаж унікального видання Націократії німецькою мовою і її україномовного оригіналу!..

Видавництво "Орієнтир" взяло участь на фестивалі Young Flame

Видавництво "Орієнтир" взяло участь на фестивалі Young Flame

Видавництво "Орієнтир" взяло участь на фестивалі Young Flame, що відбувся 31 серпня в історико-розважальному центрі "Київська Русь".В рамках фестивалю була презентована нова книга - Ярослав Оршан "Доба Nаціоналізму"...