З аутсайдерів у лідери. Політика економічного націоналізму в світі і Україні

Лідер продажу!
Наявність: В наявності
ISBN: 978-617-7701-04-9

250
  • 250 грн.


Короткі характеристики
ІSBN 978-617-7701-04-9
Кількість сторінок 255
Рік видання 2020
Всі характеристики

Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Сотні задоволених клієнтів

Економічний націоналізм як прагматична економічна політика є політикою подолання економічної відсталості. Практика застосування такої політики забезпечувала швидке економічне зростання багатьом країнам останні 500 років.

В першій частині книги аналізується довга історія політики економічного націоналізму від Англії епохи Тюдорів до "азійських тигрів" та сучасного Китаю. Описані методи та інструменти цієї економічної політики, які застосовувалися в різних країнах в різні історичні періоди. Наводяться приклади не тільки успішного, а й хибного застосування політики економічного націоналізму в світовій історії.

Друга частина присвячена сучасним спробам запропонувати політику економічного націоналізму в Україні, в ній показано, що ці спроби виходять далеко за межи програм націоналістичних партій. Аналізується політична можливість і підстави для запровадження методів економічного націоналізму в сучасній Україні.

В третій частині викладена концепція економічного націоналізму, як вона може виглядати в Україні в ХХІ сторіччі. Вона включає: відмову від сировинної структури економіки і нову індустріалізацію; форсований технологічний розвиток на прикладі країн, які успішно проводили політику розвитку на базі нових технологій; науково-технічну політику. В цій же частині розглядаються джерела та методи фінансування технологічного розвитку та економічного зростання.

Ця книга є продовженням попередньої книги автора "Українське економічне диво". 


Свойства

ІSBN 978-617-7701-04-9
Кількість сторінок 255
Рік видання 2020
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

З аутсайдерів у лідери: Політика економічного націоналізму в світі і Україні, Новіков, Вадим, Економіка, Націоналізм